DANE TECHNICZNE:
wydajność | 60 litrów/minutę |
zasilanie | 12 v |
pobór prądu | 18A |
max. temp. pracy | 60 st. C |
min. temp. pracy | -50 st. C |
max. czas pracy ciągłej | 40 minut |
gwarancja | 12 miesięcy |
Solidny, dwutłokowy kompresor o wydajności 60 litrów na minutę, sprawnie napompuje opony w samochodzie, piłki, materace i inne akcesoria.
Zestaw, oprócz szeregu przydatnych narzędzi, zawiera również akcesoria pozwalające naprawić przebitą oponę bez wizyty u wulkanizatora.
Kompresor można zasilać bezpośrednio z akumulatora.
Wyposażenie:
- kompresor z manometrem
- przewód szybkozłączny
- kable podłączeniowe do akumulatora
- zestaw do naprawiania opon w terenie
- śrubokręt płaski
- śrubokręt krzyżak
- kombinerki
- nożyk
Wszystko zamknięte w poręcznej walizce o wymiarach: 39 x 29 x 16 cm
Firma działa na rynku od ponad dekady. Z naszymi klientami dzielimy pasję i miłość do samochodów terenowych oraz szeroko pojętego sportu off-road, dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie.
Jak przystało na firmę która troszczy się o klientów prowadzimy pełen serwis wyciągarek, wszystkie części do sprzedawanych przez nas wyciągarek są niezmiennie dostępne. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny (również wyciągarek innych marek, których nie importujemy).
Promocja! "Dostawa gratis na terenie całego kraju"